MNG KARGO ATAKUM

MNG Kargo Atakum Şubesi Bilgileri

MNG Kargo Samsun ilinde de bir çok şubesiyle hizmet vermektedir. Atakum ilçesindeki şubesi de bu şubelerden bir tanesidir. MNG Kargo Atakum şubesi normal kargo hizmetlerinin yanı sıra kurye hizmeti de vermektedir. Bu şube alıcı ve göndericilere hızlı ve güvenli kargo taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.

MNG Kargo Atakum Hizmetleri

  • Kargo takip hizmeti: MNG Kargo Atakum şubesine ister giderek ister de online olarak kargo takip hizmetinizi alabilirsiniz. Bu sayede gönderilerinizin an be an takibini yapabilir nerede olduğunu görebilirsiniz.
  • Kapıdan kapıya teslimat: Atakum MNG Kargo, göndericilerinin kargolarını istedikleri taktirde kendi kapılarından alıp istedikleri adrese taşımaktadırlar. Bu sayede göndericiler hizmet almak için şubeye gitmek durumunda kalmazlar.
  • Güvenli taşımacılık: Atakum MNG Kargo, müşterilerinin gönderilerini güvenli bir şekilde taşımayı hedeflemektedir. Bu nedenle, gönderiler özenle paketlenir ve taşımacılık sürecinde zarar görmemesi için çeşitli önlemler alınır.
  • Sigorta hizmeti: Atakum MNG Kargo şubesi, müşterilerine sigorta hizmeti sunmaktadır. Böylece, müşterilerin gönderileri taşımacılık sürecinde zarar görürse, maddi kayıp yaşamaları önlenmiş olur.

MNG Kargo Atakum İletişim Bilgileri ve Adresi

MNG Kargo Atakum şubesi hakkında bilinmesi gereken diğer önemli bilgiler şunlardır:

  • Adres: Yenidoğan Mah. 10024 Sok. No: 8 Atakum/Samsun
  • Telefon: 0362 437 40 50
  • Çalışma saatleri: Hafta içi 09:00-19:00, Cumartesi 09:00-16:00
  • Şube kodu: ATAKUM

MNG Kargo Atakum, Samsun’da hizmet veren MNG Kargo şubesidir. MNG Kargo‘nun geniş şube ağı sayesinde, Türkiye’nin birçok yerine hızlı ve güvenilir kargo hizmeti sunulmaktadır. Atakum şubesi de bu hizmet ağının önemli bir parçasıdır ve bölge halkının kargo ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

MNG Kargo Atakum Şubesi Hakkında Bilgi

MNG KARGO ATAKUM
MNG KARGO ATAKUM

Atakum MNG Kargo şubesi, Atakum ilçesinin Hürriyet Mahallesi’nde bulunmaktadır. Şube haftanın 7 günü, 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şube telefon numarası 0850 222 06 06’dır. Ayrıca MNG Kargo’nun resmi internet sitesi üzerinden de şube ile iletişime geçmek mümkündür.

Atakum MNG Kargo Şubesi’nden Nasıl Kargo Gönderilir?

Atakum MNG Kargo şubesinden kargo göndermek oldukça kolaydır. Şubeye giderek kargonuzu teslim edebileceğiniz gibi, aynı zamanda MNG Kargo’nun online gönderi işlemleri sayfasını kullanarak da kargonuzu gönderebilirsiniz. Online gönderi işlemleri sayfasında, gönderi yapılacak adres ve alıcı bilgileri ile kargonun ağırlığı ve boyutları gibi bilgilerin girilmesi gerekmektedir. Gönderi işlemi tamamlandıktan sonra, kargonuz Atakum MNG Kargo şubesinden alınacak şekilde belirtilen adrese gönderilecektir.

MNG Kargo Atakum Şubesi’nde Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Atakum MNG kargo şubesi üzerinden gönderilen kargonun takibini yapmak oldukça kolaydır. MNG Kargo’nun resmi internet sitesi üzerinde yer alan “Kargo Takibi” sayfasına girerek, gönderiye ait takip numarasını girerek kargonun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca MNG Kargo‘nun müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 06 06’yı arayarak da kargo takibi yapabilirsiniz.

MNG Kargo Atakum Şubesi’nde Ücretlendirme Nasıl Yapılır?

MNG Kargo Atakum şubesi tarafından gönderilen kargonun ücretlendirmesi, gönderinin boyutu, ağırlığı ve gönderim yapılacak adres gibi faktörlere göre değişebilir. Bu nedenle, gönderi yapmadan önce ücretlendirme konusunda Atakum MNG Kargo şubesi ile iletişime geçmek faydalı olacaktır.

Similar Posts

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir