Aras Kargo Pazar Günü Açık Mı?

Aras Kargo Pazar Günü Açık mı? Açılış ve Kapanış Saatleri

Aras Kargo, ülkemizde en çok kullanılan kargo şirketlerinden bir tanesidir. Geniş şube ağıyla ülkemizin her yerinde hizmet vermektedir. En sık sorulan sorulardan bir tanesi de Aras Kargo Pazar Günü Açık Mı? Sorusudur. Aras Kargo’nun bazı şubeleri pazar günü açık olmakla beraber maalesef tüm şubeler için bunu söyleyemeyiz. Bu makalemizde Aras Kargo Pazar Günü Açık Mı sorusu ve Aras Kargo Pazar Günü Çalışma Saatleri sorularının cevaplarını vereceğiz.

Aras Kargo Pazar Günü Açık mı?

Aras Kargonun bazı şubeleri pazar günleri de hizmet vermektedir. Fakat tüm şubeler pazar günleri açık olmadığı için siz gönderim yapacağınız şubeyi arayarak pazar günü açık olup olmadığı konusunda bilgi alırsanız sizin için iyi olacaktır. Aras Kargo’nun internet sitesinde şube bulucu denen bir araç bulunmaktadır. Buradan bakarak lokasyonunuza en yakın Aras Kargo şubesini bulabilir ve çalışma saatlerine bakabilirsiniz.

Aras Kargo Çalışma Saatleri

aras kargo pazar günü açık mı
aras kargo pazar günü açık mı

Aras Kargo haftanın tüm günleri hizmet vermektedir. Çalışma saatleri ise hafta içi tüm günler ve Cumartesi günü saat 09:00 ila 18:00 arasındadır. Pazar günü ise tüm şubeler hizmet vermemekle beraber hizmet veren şubeler ise saat 10:00 ila 16:00 saatleri arasında açıktır. Fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi bu çalışma saatleri lokasyonlara göre değişebilmektedir. Büyük nüfuslu şehirlerde çalışma saatleri böyle iken kırsal bölgelerde bu saatler değişebilir. Dolayısıyla gönderinizi yapacağınız şubeyi arayıp sorarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Aras Kargo Pazar Günü Hizmetleri

Aras Kargo, Pazar günleri de hizmet vermeye devam etmektedir. Ancak, Pazar günü gönderilerinin teslimatı, normal iş günlerine göre daha yavaş olabilir. Bu nedenle, acil gönderileriniz için Pazar günü hizmetlerinden yararlanmak yerine, hafta içi hizmetlerinden faydalanmanız önerilir.

Aras Kargo’nun Resmi Web Sitesi

Aras Kargo’nun resmi web sitesi, müşterilerinin her türlü sorusunu yanıtlamak için tasarlanmıştır. Pazar günleri hizmet verip vermediğini öğrenmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ana sayfada yer alan “İletişim” bölümünde, “Müşteri Hizmetleri” seçeneğine tıklayarak müşteri hizmetleri hattına doğrudan ulaşabilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Hattı

Aras Kargo müşteri hizmetleri hattına doğrudan ulaşarak Pazar günleri çalışıp çalışmadıklarını öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisine doğrudan sorarak, herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz. Aras Kargo müşteri hizmetleri hattı, haftanın her günü hizmet vermektedir.

Yorum yapın